Urząd Miejski w Andrychowie

Andrychów z lotu ptaka.

Turystyka

AAA
Miasto i gmina Andrychów znajdują się na południu Polski. W najbliższym sąsiedztwie są takie miasta, jak: Kraków, Bielsko-Biała oraz Wadowice i Oświęcim. Z racji położenia miejsce to jest bardzo atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym w Beskidzie Małym. Teren gminy Andrychów stanowi doskonałą bazę wypoczynkową i rekreacyjną, gdzie można bawić się i odpoczywać na różne sposoby. To właśnie ta różnorodność jest magnesem, który pozwala zachwycić się i zakochać w Beskidach na zawsze. To miejsce utkane z atrakcji.

Miasto jest siedzibą gminy, w skład której wchodzi 8 sołectw Inwałd, Zagórnik, Sułkowice Łęg, Sułkowice Bolęcina, Brzezinka, Targanice, Rzyki, Roczyny. Powierzchnia Gminy – 100 km2, zamieszkuje ją około 44 tys. mieszkańców. Poczta: 34-120 Andrychów, ul. Rynek 15, oficjalna strona internetowa: www.andrychow.eu.
nasza klasa
Basen w AndrychowieBasen w AndrychowieCzarny GrońDinolandiaKocierzKocierzKocierzKocierzTurystyka konnaKościół pw. św Macieja w AndrychowieLeskowiecLeskowiecLeskowiecMinizooMinizooPałac BobrowskichPark MiejskiPark MiejskiPark MiniaturPark MiniaturPark MiniaturPoligon 86PortójnaWarownia Inwałd

Zobacz również

Aktualności

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)