Spokojna Wielkanoc na drogach

02 policja


Bardzo spokojnie upłynął świąteczny weekend na drogach w gminie Andrychów. Policja odnotowała tylko trzy kolizje.

Czytaj więcej: Spokojna Wielkanoc na drogach

Zatrzymani po interwencji mieszkańców

02 policja


Obywatelska postawa i czujność mieszkańców Andrychowa przyczyniła się do zatrzymania na gorącym uczynku dwóch braci podczas usiłowania kradzieży z włamaniem do budynku.

Czytaj więcej: Zatrzymani po interwencji mieszkańców

Za nielegalny handel

policja ban3


Andrychowscy policjanci do spółki z funkcjonariuszami małopolskiej Służby Celnej znaleźli kilkanaście paczek papierosów, worki z tytoniem oraz alkohol (spirytus i rum). Towar nie posiadał stosownych znaków akcyzy.

Czytaj więcej: Za nielegalny handel

Wypadek na Górnicy

1

Groźnie wyglądający wypadek na Górnicy, nieopodal granicy z Bulowicami. Doszło do zderzenia trzech samochodów – w tym osobowego i mini-dostawczego. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Szczegóły zdarzenia nie są na razie znane. Ruch na ulicy Krakowskiej/Bielskiej (tak nazywa się DK 52 na wysokości Bulowic) jest utrudniony.

Wtorkowe wypadki

02 policja

Kilka poważnych zdarzeń na drogach. We wtorek 10 marca w Rzykach na os. Praciaki kierujący fiatem seicento na łuku drogi podczas omijania dwóch prawidłowo idących pieszych chciał uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust. Kierowca został przewieziony do szpitala . Policja ustala szczegóły zdarzenia. Wcześniej w  Gierałtowicach kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Chevrolet doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.


300x300 cejrowski


Posłuchaj Twojego Radia Andrychów

 

©2015 Nowiny Andrychowskie