Urząd Miejski w Andrychowie

plaza Andrychów 2014

Andrychów Plaża 2014 – turniej siatkówki plażowej oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży

AAA
Początek sierpnia w Andrychowie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W dniach 9 – 10 sierpnia, na Placu Mickiewicza odbędzie się turniej siatkówki plażowej – Andrychów Plaża 2014, który będzie kontynuacją ogólnopolskiego projektu Plaża Open. W zeszłym roku, jeden z siedmiu turniejów Plaża Open odbył się właśnie w Andrychowie. Na rynku miasta spotkały się najlepsze polskie pary plażowe, które walczyły o zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach. I w tym roku w Andrychowie nie zabraknie tej wakacyjnej odmiany piłki siatkowej.
Sobota
10:00 - 13:00 Grzegorz Fijałek Camp
12:00 - zgłoszenia do turnieju kobiet
13:00 - turniej kobiet
13:00 - 16:00 animacje dla publiczności
18:00 - zakończenie dnia turniejowego, wręczenie nagród
Niedziela:
9:00 - zgłoszenia do turnieju mężczyzn
10:00 - turniej mężczyzn
13:00 - turniej VyllejBalon
13:00 - 16:00 Animacje dla publiczności
17:00 zakończenie dnia turniejowego
17:00 wręczenie nagród, oficjalne zakończenie

Turniej „Andrychów Plaża 2014” rozgrywany będzie w kategorii open. To znaczy, że wziąć w nim udział może każda osoba dorosła, która chce sprawdzić swoje umiejętności na piasku dobrze się przy tym bawiąc. Organizatorzy założyli, że zarówno do turnieju kobiet jak i mężczyzn może zgłosić się maksymalnie po 16 par. Zgłoszenia (potwierdzenia) drużyn do udziału w zawodach będzie można rejestrować bezpośrednio poprzez stronę internetową projektu oraz będzie można również nadsyłać na podany e-mail organizatora, lub adres jego siedziby w określonym terminie, który podany zostanie na stronie www.plazaopen.pl.

Przywołując ubiegłoroczne wspomnienia jesteśmy pewni, że nie zabraknie osób zainteresowanych udziałem w turnieju. Nie można jednak pominąć faktu, że projekt zakłada promocję aktywności fizycznej i prozdrowotne formy spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Andrychowa i jego okolic. Osoby, które postanowią przyjść na Plac Mickiewicza w dniach 9 – 10 sierpnia czeka moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia szeregu ogólnodostępnych stref podczas „Plaży 2014”, min. strefy animacji dla dzieci, strefy wypoczynku z konkursami i zabawami dla wszystkich, czy spotkania z gwiazdami siatkówki. Ponadto, najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez największe gwiazdy polskiej siatkówki!

Zachęcamy do udziału w turnieju „Andrychów Plaża 2014”, kibicowania uczestnikom i doskonałej wakacyjnej zabawy z siatkówką plażową w centrum miasta! Szczegóły imprezy już niebawem na www.plazaopen.pl.
nasza klasa
Andrychów PLAŻA 2014GRZEGORZ Fijalek Camp

Termin

  • 9 – 10 sierpnia 2014

Zobacz również

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)