Urząd Miejski w Andrychowie

Chodnik w Roczynach przy ul. Bielskiej

Inwestycje w Gminie Andrychów

AAA

ANDRYCHÓW – miejsko-wiejska Gmina położona prawie w całości w największej kotlinie Beskidu Małego, wyżłobionej przez potoki Rzyczanki i Targaniczanki, które łączą się na terenie miasta Andrychowa w rzekę Wieprzówkę. Gmina graniczy od północy z gminą Wieprz, od południa z gminami: Ślemień i Łękawica, od wschodu z gminami: Wadowice, Stryszawa, od zachodu z gminami: Porąbka, Kęty.

Obszar Gminy 10.040,44 ha
Miasto 1030,8386 ha
Wieś 9009,6023 ha

Ludność Gminy 43 855 (na 31 grudnia 2011 r.)
Miasto 21.333

W skład Gminy wchodzą miasto Andrychów oraz sołectwa: Brzezinka, Inwałd, Roczyny, Rzyki, Sułkowice-Bolęcina, Sułkowice-Łęg, Targanice, Zagórnik.

nasza klasa
Droga do pół ł ącznik Rzyki KaczynaOcieplenie SP nr 4 w AndrychowieParking przy Kościele w RoczynachParking w centrum  RzykParking za Kościołem w TarganicachPlac zabaw przy ZS nr 2 w AndrychowiePlac zabaw przy ZSS  w RoczynachPlac zabaw przy ZSS w Sułkowicach ŁęguPrakingu przy SP w InwałdzieRenowacja boiska sportowego w Targanicachul. Farmerska w Sułkowicach Bolęcinieul. Przemysłowa w Andrychowieul. Solakiewicza w Zagórnikuul. Tkcka boczna w Andrychowieul. Widokowa w Targanicachul. Wyzwolenia w Andrychowieul.. Słoneczna w Brzezinceul.Turystyczna w Sułkowicach Łęgu

Aktualności

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)