Urząd Miejski w Andrychowie

2

Stypendia Sportowe

AAA
29 kwietnia 2013, 17:04 | Informacje

Dziś Burmistrz Andrychowa wręczył stypendia sportowe kolejnym utalentowanym sportowcom:

Stypendystami w tym roku zostali:


Jacek Ratusznik – kulturysta, brązowy medalista Ogólnopolskich Zawodów Kulturystycznych, XXXVII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness (eliminacje do Mistrzostw Europy) zakończył na 12 miejscu.

Paweł Góralczyk – maratończyk, w trakcie bardzo krótkiej kariery osiągnął wysokie wyniki, biegacz KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Kraków. Tegoroczny sezon rozpoczął półmaratonem w Wiedniu plasując się na 20 miejscu na ponad 13 tyś. uczestników

Tomasz Sordyl – członek klubu wspinaczkowego Speed Rock, 10. miejsce w Pucharze Europy Juniorów, Sezon rozpoczął 2. miejscem w Pucharze Polski Seniorów i Młodzieżowców we wspinaczce sportowej w krakowskim Avatarze.

Karina Brońka wraz z Michałem Kowaliczkiem – para taneczna, klasa B w tańcu sportowym, członkowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Międzynarodowy Turniej Tańca, 20. kwietnia w Republice Czeskiej zakończyli 3 miejscem w tańcach standardowych oraz 4 miejscem w latynoamerykańskich. Wysokie notowania w kolejnych turniejach pozwolą uzyskać klasę A.

nasza klasa
456117

Zobacz również

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)