Urząd Miejski w Andrychowie

IMG 5831

"Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem"

AAA
11 sierpnia 2015, 8:14 | Informacje

13. sierpnia (czwartek) na BASENIE KĄPIELOWYM W ANDRYCHOWIE odbędą się siatkarskie warsztaty dla dzieci z Grzegorzem Fijałkiem.
Będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Projekt "Siatkówka plażowa sportem rodzinnym - Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem", czyli Grzegorz Fijałek Camp odbył się już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca) oraz w Gdańsku (8-9 sierpnia).
Kilka dni po zajęciach nad morzem, warsztaty zostaną zorganizowane w Andrychowie.

Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy ćwiczeń i rozwinie swoje możliwości ruchowe. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat.
Dla uczestników zajęć przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.

Warsztaty z Grzegorzem Fijałkiem dla młodzieży z Andrychowa i okolic odbędą się na basenie kąpielowym przy Al. Wietrznego 6, w czwartek 13. sierpnia o godzinie 13:00. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysłać zgłoszenie pod adres gfijalekcamp@plazaopen.pl lub zadzwonić pod nr numer telefonu: 507253818.

Zapisy będą również prowadzone w dniu zajęć. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Wstęp na basen jest płatny, ale organizatorzy pokrywają koszt wstępu uczestnikom, którzy zgłosili się do udziału w zajęciach drogą mailową.

nasza klasa
IMG 5837IMG 5854

Zobacz również

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)