Urząd Miejski w Andrychowie

IIBiegPoSerceZboja33

Pobiegli po raz drugi

AAA
13 października 2014, 10:42 | Informacje | żródło: Nowiny
W niedzielę 12.10.2014r biegacze i rowerzyści opanowali ulice Andrychowa, chcąc w ten sposób pomóc 2-letniemu Alanowi z Inwałdu, podopiecznemu Fundacji Promyczek. Celem imprezy jest bowiem nie tylko promowanie zdrowego stylu życia, ale i zbieranie funduszy, które zostaną przeznaczone dla małego mieszkańca naszej gminy, a także Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu oraz podopiecznych Stowarzyszenia Zbója Szczyrka.
Zawody przeznaczone były dla wszystkich, bo liczyła się chęć niesienia pomocy innym, a nie końcowa klasyfikacja. Organizatorzy wyznaczyli dwie trasy w obrębie centrum miasta. Pieszą można było pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie. Rowerowa przeznaczona była dla rowerzystów oraz osób poruszających się na deskorolce, rolkach czy hulajnodze. Nie liczył się czas przebycia tras, lecz ilość pokonanych okrążeń.
źródło: Nowiny
nasza klasa
II Bieg Po Serce Zboja
fot. nowiny.andrychow.euIIBiegPoSerceZboja07IIBiegPoSerceZboja16IIBiegPoSerceZboja18IIBiegPoSerceZboja19IIBiegPoSerceZboja21IIBiegPoSerceZboja24IIBiegPoSerceZboja27IIBiegPoSerceZboja28IIBiegPoSerceZboja29

Zobacz również

© 2012 Urząd Miejski w Andrychowie
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)